Hakkımızda - ALANYA VARİS KLİNİĞİ - Op. Dr. ilker ZAN / Damar Cerrahisi Uzmanı

Hakkımızda

Hakkımızda

VEIN CLINIC ALANYA’DA YAPTIĞIMIZ İŞİ SEVİYORUZ…

Çünkü sonuçları biliyoruz ve görüyoruz. Yaptığımız iş; insanların bacak ağrıları olmadan, hayattan keyif almalarına yardım etmek…

Dünya Standartlarında Bir Varis Kliniği

Amacımız, toplumu varis konusunda bilinçlendirmek, sağlıklı bacaklara sahip toplum oluşturma, yaşam kalitesini arttırma yolunda katkı sağlamak; Damar cerrahisi alanında koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini ileri düzeyde, yaygın ve bütünleşik bir yapı içinde topluma sunmak, kendini mesleğine adamış, insana değer veren hekim ve sağlık uzmanları ile hasta hekim ilişkisini güçlendirmektir.

Ara sıra değil, her zaman Varis! Uzmanlık alanımız Varis…

Yenilikçi tedavi metodları ile yeni teknoloji ürünleri kullanan Alanya Vein Clinic, Damar Cerrahisinde en sık karşılaşılan Varis tedavileri alanında hastalarına hizmet vermektedir.

Alanya Vein Clinic, sunduğu sağlık hizmetleriyle hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini sağlamayı, ekibi ve altyapısıyla Türkiye’ye rol model oluşturmayı, bulunduğu bölge içinde ve dışında referans olmayı kendine amaç edinmiştir.

 

Vein Clinic Alanya Kliniği kurucusu ve tıbbi direktörü Op.Dr. ilker Zan, kariyeri boyunca Varis tedavileri başta olmak üzere kapalı yöntem damar tedavileri uyguladı. Yaklaşık 10 yıllık deneyimi boyunca farklı hastanelerde, neredeyse her gün varis tedavi etti ya da damar onarımı yaptı, tedavi düzenledi. Hastalarının bireysel memnuniyeti yanında, hastalarından aldığı pozitif geri dönüşlerin verdiği özgüvenle çalışmalarını sürdürüyor.

Büyük ve karmaşık varislerin tedavilerinde bile yüksek başarı oranları ile; her zaman ayaklarınız yere sağlam basacak…

Vein Clinic Hakkımızda

Uzmanlık eğitimi sırasında Damar cerrahisine ona ilgisi, sonraki yıllarda da en güncel ve ameliyatsız, hastanın günlük hayatına çabucak döndüğü tedavilerle süren Op.Dr.ilker Zan, çeşitli hastanelerde yaptığı başarılı operasyon ve işlemler ile anılmıştır. Başarısını stresten uzak, kendisinin tıbbi direktör olduğu, en yüksek verime ulaşabileceği kendi kliniğinde sürdürmek istemiş ve 2019 yılında ülkemizde başarılı bir rol model olmayı amaçlayan, dünya standartlarında bir kaliteye sahip Vein Clinic Alanya’yı nihayet 10 yılı bulan deneyimin ardından kurmuştur.

Op.Dr. ilker ZAN Hakkında Görüşlerden…

*Tarafsız Doktor Yorum ve Bilgi Siteleri olan; Doktortakvimi.com ile Doktorsitesi.com‘dan alınmıştır.

Vein Clinic

MESLEKİ DENEYİMİ (Professional Experience)

 • Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi

  1996-2002

 • Eskişehir Özel Verta Tıp Merkezi

  2003-2005

 • Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi

  2005-2011

 • Erzincan Eğitim ve Araştırma Hastanesi

  2011-2013

 • Özel Antakya Akademi Hastanesi

  2013-2018

 • Başkent Üniversitesi Alanya Hastanesi

  2018-2019

 • Vein Clinic Alanya

  2019

varis tedavisi

ÜYE OLDUĞU DERNEKLER VE KURULUŞLAR (Associations as members)

 • Türkiye Ulusal Vasküler Ve Endovasküler Cerrahi Derneği (www.uvcd.org)
 • Avrupa Vasküler Cerrahi Derneği (www.esvs.org)(European Society For Vascular Surgery)
 • Türkiye Kalp ve Damar Cerrahisi Derneği (www.tkdcd.org)
WhatsApp chat